Logo 112Scherpenzeel

Redactie 112 0 reactie(s) di 17 november 2015, 16:16

Weggelopen 15-jarig meisje nog niet terecht

Laatst bijgewerkt: zondag 15:05 uur

BARNEVELD – Op maandagavond 16 november startte de politie een Burgernetactie op in Barneveld en omgeving met het verzoek om uit te kijken naar een 15-jarig meisje. Zij was die middag weggelopen in Barneveld. Later werd zij in De Glind gesignaleerd, maar toen de politie daar kwam, was zij er niet meer. Helaas is zij nog steeds niet gevonden. Hebt u informatie over haar, dan verneemt de politie deze graag op het telefoonnummer 0900-8844.

Het gaat om een 15-jarig meisje met donkerblond haar, tenger opstuur, 1.40 lang en zij droeg een zwarte jas, spijkerbroek en witte sneakers.

Zie ook: Meisje (15) vermist vanaf de Langstraat

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Scherpenzeel

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Scherpenzeel
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.