Logo 112Scherpenzeel

Redactie 112 0 reactie(s) do 27 april 2017, 16:13

Boer raakt gasleiding tijdens ploegen aan de Haarweg

Laatst bijgewerkt: zondag 15:15 uur

WOUDENBERG – In een weiland langs de Haarweg is donderdagochtend een gaslek ontstaan tijdens het ploegen. Een boer was bezig zijn land klaar te maken voor het zaaien toen met de ploeg een transportleiding werd geraakt. Boven het land was het gas waarneembaar, ook was sprake van een flinke gaslucht.

De brandweer kwam met een tankautospuit vanaf de post Maarsbergen ter plaatse, dit omdat deze tankautospuit sneller ter plaatse kan zijn dan vanaf post Woudenberg.

Ter plaatse is het lek door de brandweer gelokaliseerd. Netbeheerder Stedin heeft vervolgens met hulp van de brandweer de transportleiding afgesloten, waarna de herstelwerkzaamheden konden beginnen. Enkele woningen in de omgeving hebben tijdens de herstelwerkzaamheden geen beschikking gehad over gas.

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Scherpenzeel

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Scherpenzeel
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.