Logo 112Scherpenzeel

Redactie 112 0 reactie(s) do 28 februari 2019, 17:08

Gasleiding geraakt tijdens graafwerkzaamheden aan de Barneveldseweg in Renswoude

Laatst bijgewerkt: zondag 22 aug 2021 om 15:28 uur

RENSWOUDE – Tijdens graafwerkzaamheden aan de Barneveldseweg in Renswoude is donderdagmiddag een gasleiding geraakt.

Het incident vond plaats omstreeks 14:30 uur. De brandweer heeft in afwachting van het gasbedrijf een watergordijn aangelegd om de verspreiding van het gas te voorkomen.

112 Renswoude

Meer artikelen over de inzet van hulpdiensten bij een brand in Renswoude lees je in onze categorie 112 Nieuws Renswoude. Alle 112 alarmeringen uit Renswoude kan je live volgen via 112 meldingen Renswoude.

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Scherpenzeel

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Scherpenzeel
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.